Haber Detayı
31 Temmuz 2021 - Cumartesi 18:17
 
Yunus Emre Kurt yeni görevine başladı
MHP Genel Merkezi tarafından, Kocaeli İl Başkanlığı’na Yunus Emre Kurt atandı. Kurt, yeni görevine başladı.
SİYASET Haberi
Yunus Emre Kurt yeni görevine başladı

Aydın Ünlü’nün görevden alınmasının ardından Başkanının kim olacağı sorusu uzun zaman yanıt aradı. Süreç sona erdi ve Yunus Emre Kurt yeni il başkanı olarak atandı. MHP Kocaeli İl Başkanı Yunus Emre Kurt için bir tören düzenlendi. Törene MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, MHP ilçe başkanları, teşkilat başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

mhp3-001.jpg

MHP KOCAELİ’NDE ŞAHA KALKACAK

Törende bir konuşma yapan Saffet Sancaklı Yunus Emre Kurt’un başarılı olacağına inandığı dile getirirken su ifadeleri kullandı; “Devlet Bahçeli tarafından Kocaeli’ne yeni il başkanı olarak Yunus Emre kardeşimiz atanmıştır. Ben kendisine başarılar diliyorum. Herkesi sevdiği saygı duyduğu bir kardeşimiz. Diğer partilere benzemiyoruz biz. Eski yeni ayrımı olmadan herkesin kucaklanacağı bir dönem başlıyor. MHP Kocaeli’nde şaha kalkacak. Herkese teşekkür ediyorum. Allah yolunu bahtını açık etsin. İlk oldu. İlk defa Ülkü Ocakları başkanı il başkanlığına atandı. Bazıları eleştiri yaptı gençtir diye ama biz milletvekili seçimi yaşını 18’e indirdik. Aslan gibi yapar görevini” dedi.

mhp1.jpg

ÜLKÜ OCAKLI İL BAŞKANI NASIL OLACAK HERKESE GÖSTERECEĞİM

Enerjimizi içe değil dışa harcamalıyız Gönülleri yapmaya geldiğinin tekrar altını çizen MHP yeni il başkanı Yunus Emre Kurt, “Sözlerime yüce Allah’ın ismiyle başlıyorum. Ya Bismillah. Liderimiz tarafından MHP Kocaeli İl Başkanı olarak görevlendirildim. Partimize, ocağınıza ve ilimize hayırlı olsun. Kocaeli’nde 3 hilali şerefle dalgalandıracağız. Teşkilat buradadır dimdik ayaktadır. En büyük zaferi 2023 de kutlayacağız inşallah. Cumhur ittifakıyla birlikte. Yunus Emre’nin sözleriyle, ben gönüller yapmaya geldim. Partimize emek vermiş herkese teşekkür ediyorum. Enerjimizi içe değil dışa harcamalıyız. Ben de her zaman ülkü ocaklarının yanında olacağım. Ülkü ocaklı il başkanı nasıl olacak herkese göstereceğim” ifadelerini kullandı. Törenin sonunda kurdele kesimi yapıldı ve yeni başkan makamında tebrikleri kabul etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yunus, Emre, Kurt, yeni, görevine, başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı