Haber Detayı
11 Temmuz 2020 - Cumartesi 10:21
 
Türk Kızılay Darıca Şubesi bu yıl da kurban bereketini yaşatacak
Türk Kızılay Darıca Şubesi önümüzdeki Kurban Bayramı için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
GÜNDEM Haberi
Türk Kızılay Darıca Şubesi bu yıl da kurban bereketini yaşatacak

Türk Kızılay Darıca Şubesi Kurban Bayramı hazırlıklarına başladı. Geçtiğimiz ramazan ayı ve pandemi ile mücadele sürecinin ilk günlerinden itibaren sahalarda olan Türk Kızılay Darıca Şubesi, yaklaşan Kurban Bayramı için de çalışmalarını başlattı. Kurban vekâlet bedellerinin açıklanması ile birlikte duyurulara ve bağış kabullerine başlayan Türk Kızılay Darıca Şubesi, bu bayramda da hayırseverlerin destekleri ile ihtiyaç sahiplerinin yüzlerini güldürecek.
Açıklama yok.
Türk Kızılay Darıca Şube Başkanı Kemal Solhan, yönetimi ve gönüllüleri, Kurban Bayramı’nın bereketini bu yılda yalnızca ülkemizde değil dünya genelinde paylaşarak, her kesimden insana bayramı bayram gibi yaşatmaya çalışacaklarını belirtti. Kemal Solhan, bu bayramda da en büyük destek kaynaklarının hayırseverler olacağını belirterek, iyilik hareketine katkı koyan herkese teşekkür etti.
Kemal Solhan, Türk Kızılay Genel Merkezi’nin 2020 yılı için Kurban vekalet fiyatlarının yurt içi 1050, yurt dışı için de 850 TL olarak olarak belirlendiğini söyledi.
Kaynak: Editör:
Etiketler: Türk, Kızılay, Darıca, Şubesi, bu, yıl, da, kurban, bereketini, yaşatacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı