Haber Detayı
24 Haziran 2021 - Perşembe 00:36
 
Halil Gelmez'den Müjde!
2010 yılında ilk şarkısını çıkaran , 2015 yılında ise TV8’de yayınlanan Yetenek Sizsiniz yarışmasına katılan Genç sanatçı şimdilerde 8. klibini çekti.
GÜNDEM Haberi
Halil Gelmez'den Müjde!

Dilovası’nın yetiştirdiği genç yeteneklerden Halil Gelmez, dinleyicilerini sevindirecek yeni klibiyle gündemde yerini alacak. Yreni klibin çıkış tarihi ile ilgili bilgi verilmezken, çalışmanın tüm hızıyla sürdüğü belirtildi.

YETENEK SİZSİNİZ’DE 4 EVET ALMIŞTI

Geçtiğimiz yıllarda Acun Ilıca’lının sahibi olduğu TV8 ‘de yayınlanan Yetenek Sizsiniz! Yarışmasına katılan ve ilk turda 4 evet alarak juriyi mest eden Gelmez, ikinci turda yüzde 75 oy almasına karşın yarışmadan elenmişti. Yetenek Sizsiniz’e veda eden ancak pes etmeyen Gelmez’in yeni klibinin çok ses getirmesi ve küçükten büyüğe herkesi büyülemesi bekleniyor.

 Halil Gelmez Kimdir?

  23 Şubat 1999 yılında Gebzede doğdu. İlkokul, ortaokul ve liseyi Kocaeli’nde üniversiteyi ise Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesinde tamamladı. Gelmez, Çocukluk yıllarından beri müzikle ilgilendi ancak ortaokul yıllarında kendisini bulduğu Rap ile tanıştı. Eğitim hayatında Başarılı bir çocuk olan Halil Gelmez’in asıl adı Halil ibrahim Seydaoğludur. 4 kardeş olan Gelmez evin en küçüğüdür. Ailede aynı zamanda abi Umut Gelmez’de müzikle ilgilenmektedir. Halil Gelmez 2010 yılında ilk şarkısını çıkarmıştır. Şu ana kadar 7 şarkısı bulunmaktadır. Müzik kalitesi, söz zenginliği ve etkileyici sesiyle kendisini birçok değişik yaştan insana kanıtlamıştır. Yaptığı eserler klipler oluşturduğu kitle tarafından beğenilmektedir. Kariyerine odaklanmış genç bir müzisyen olan Gelmez bekar ve son derece güçlü, kendinden emin adımlarla ileriye dönük hedeflerini gerçekleştirmeye çalışmaktadır.                 

-Diskografi- * Haydi Gel Aşka / 2019 tarihinde netd YouTube kanalında yayınlandı * Müziğin Bedeli Ne / 2019 yılında  * Ayaz / 2020 yılında * Sokaklar / 2020 yılında  * İftira / 2020 yılında  * Yangın Var / 2020 yılında * Nafile / 2021 yılında  yayınlanmıştır.  Ayaz ve Haydi Gel Aşka daha fazla izlenme almıştır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Halil, Gelmez'den, Müjde!,
Yorumlar
Haber Yazılımı